Пандемія  COVID-19 кардинально змінила наше життя. Закриття кордонів, обмеження у пересуванні та навіть неможливість зустрітися з рідними  змусило нас змінись та по-новому будувати плани на майбутнє. Жорсткі карантинні правила були введені ледь не в кожній країні, проте всюди були свої особливості.

Враховуючи приклади інших держав у період пандемії COVID-19, Україна все ж таки залишається однією з найбільш відкритих країн для подорожей. 

Перш за все, це проявляється в тому, що для в’їзду в Україну іноземцям потрібно мати лише:

  1.  Страховий поліс, який покриває витрати на лікування COVID-19 та обсервацію на випадок захворювання. Такий поліс можна придбати онлайн та пред’явити на власному смартфоні або в роздрукованому вигляді під час перетину державного кордону. Документ повинен бути дійсним на весь час поїздки. Тобто якщо процедура одруження в Україні триває 2-3 дні, то Вам потрібно страховий поліс лише на цей період. В такому випадку його вартість буде сягати близько 10 €;  
  2.  Виконати одну з наступних умов:
    • Отримати негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до перетину кордону), або
    • Надати документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях. Варто наголосити, що в Україні визнані усі вакцини, якими здійснюються щеплення у Європі та США

По-друге,  навіть у період найбільш жорстких карантинних обмежень державні органи та інші спеціалісти, що залучаються для реєстрації шлюбу  в Україні продовжували працювати. Нотаріуси, перекладачі, юристи та компанія “Marriage in Ukraine” не припиняли своєї роботи, задля якнайшвидшого та якісного надання послуг для наречених.

Саме тому ми раді запропонувати нареченим з усього світу можливість одруження на території України навіть у період пандемії COVID-19. А компанія  “Marriage in Ukraine” зробить все для створення незабутнього свята для Вас.

Author: Olena Kozak

Юрист в сфері сімейного та міграційного права з багаторічним досвідом, який спеціалізується на укладення шлюбів між іноземцями та шлюбів де один з подружжя є громадянином України.