Політика користування

Політика користування

Цей документ, «Політика користування Marriage in Ukraine» (надалі – «Умови», «Політика») являє собою умови взаємовідносин Marriage in Ukraine (надалі – «сайт Marriage in Ukraine», «Marriage in Ukraine», «сайт») та клієнтів сервісу (надалі – «клієнт» , «користувач», «ви»).

1. Загальні положення

Marriage in Ukraine надає користувачеві послуги на умовах, викладених у цьому документі.

Користування послугами сайту Marriage in Ukraine регулюється цією Політикою і Політикою конфіденційності. Умови користування Marriage in Ukraine можуть бути виправлені і доповнені адміністрацією без повідомлення користувачів, і вступають в силу з моменту розміщення документа на офіційному сайті компанії.

Реєструючись у сервісі або використовуючи сервіс будь-яким способом, ви погоджуєтеся і приймаєте ці Умови (від вашого імені або від імені особи, яку ви представляєте). Положення даних Умов залишаються в силі весь час, поки ви використовуєте сервіс або будь-яку іншу інформацію, отриману через наш сервіс. Реєструючись у сервісі або використовуючи сервіс у будь-який спосіб, ви заявляєте і гарантуєте, що маєте право, повноваження й можливості прийняти ці Умови (від свого імені або від імені особи, яку ви представляєте). Ви заявляєте та гарантуєте, що досягли повноліття для укладання даної угоди або ж, у разі якщо ви не досягли повноліття, отримали згоду батьків або опікуна на укладення цієї угоди від вашого імені. Приймаючи ці Умови від імені організації або іншої юридичної особи, ви заявляєте і гарантуєте, що у вас є для цього належні повноваження; в такому разі, терміни «ви», «ваш» та інші форми цього займенника, крім цього речення, відносяться до такої організації або юридичної особи. Якщо ви не згодні з положеннями даної Політики (повністю або частково), адміністрація має право відмовити у доступі до користування послугами сайту Marriage in Ukraine.

1.1. Послуги, що надаються

Marriage in Ukraine надає користувачеві доступ до спеціалізованих сервісів, включаючи сервіс для Email, SMS, Viber, Web Push, WhatsApp, Facebook, Telegram розсилок, SMTP сервіс, сервіс валідації Email, а також сервіс для створення та публікування сайтів (лендінгів) та CRM — сервіс для керування продажами та комунікацією з клієнтами.

1.2. Реєстрація користувача

Під час реєстрації користувач заповнює необхідні поля персональними даними (ім’я, email адреса, телефон) для замовлення дзвінка або під час звернення через електронну пошту чи соціальні мережі.

Всі персональні дані підпадають під дію Умов і Політики Конфіденційності сайту Marriage in Ukraine та можуть бути використані працівниками сервісу для контакту з користувачем.

Користувач зобов’язується вказувати правдиві дані при реєстрації; клієнти, які вказали неправдиві контактні дані, будуть позбавлені права використовувати послуги сервісу. Співробітники сервісу мають право вимагати від клієнта підтвердити його особисті дані з метою визначення їхньої дійсності.

1.3. Оплата послуг

Оплата за надання Послуги здійснюється безпосередньо від Замовника Виконавцю послуг відповідно до процедури оплати та реквізитів, зазначених у Договорі про надання юридичних послуг. Виконавець не зобов’язаний компенсувати Замовнику оплату Послуг у разі невиконання Замовником всіх умов, закріплених у Договорі. 

Замовник повністю оплачує всі витрати, пов’язані з наданням Послуги, яка належним чином виконується Виконавцем, за пакетами послуг, узгоджених сторонами у Договорі про надання юридичних послуг. Кожен Замовник (та потенційний Замовник) погоджується дотримуватись Договору про надання юридичних послуг, Політики користування та Політики конфіденційності під час надання Послуги.

2. Обов’язки користувача Marriage in Ukraine

Користувач зобов’язується:

 • надавати сервісу достовірні персональні дані;
 • не використовувати онлайн-платформу сервісу для відправки спаму;
 • утримуватися від грубої й нецензурної мови під час спілкування зі співробітниками сервісу;
 • виконувати зобов’язання, взяті перед іншою Стороною та співпрацювати професійно та відповідально у цих правовідносинах;
 • діяти добросовісно та згідно чинного законодавства під час використання сайту;
 • самостійно оцінювати всі ризики, пов’язані з використанням контенту, розміщеного на Сайті іншими Користувачами, включаючи оцінку його надійності, повноти та корисності згідно з усіма чинними нормами національного та міжнародного законодавства.

Користувач має право не погодитися з Політикою користування сервісом. У такому разі Marriage in Ukraine має право відмовити йому в доступі до користування послугами сервісу.

Ви заявляєте та гарантуєте, що будете використовувати наш сервіс у відповідності з усіма діючими законами та нормативними актами. Ви несете відповідальність за визначення того, чи відповідає користування нашими послугами нормативним актам вашої країни. Користування нашим сервісом у будь-яких незаконних або дискримінуючих цілях заборонено.

3. Обов’язки Marriage in Ukraine

Marriage in Ukraine гарантує:

 • надання користувачеві доступу до сервісу після погодження Правил користування;
 • наявність належної цивільної дієздатності та змоги реалізовувати повноваження, що необхідні у процесі взаємодії з державними органами та іншими фізичними та юридичними особами, що мають вплив на надання Послуги відповідно до законодавства країни, в якій вона надається;
 • виконання своїх зобов’язань перед іншою Стороною, у тому числі, точні та змістовні відповіді на повідомлення, що за своїм характером стосуються предмету надання Послуги; 
 • надання Послуги, узгодженої Сторонами з дотриманням усіх вимог передбачених законодавством, Політикою користування та Політикою Конфіденційності;
 • надання своєчасних  та якісних послуг Замовникам.

Адміністрація сайту має право в односторонньому порядку вносити зміни до Політики користування Marriage in Ukraine без попереднього сповіщення користувача. Оновлення Політики користування Marriage in Ukraine вступає у силу з моменту його розміщення на офіційному сайті компанії.

4. Права інтелектуальної власності

Ви визнаєте та погоджуєтесь з тим, що всі права на вміст, опублікований на цьому Сайті, включаючи, всю інформацію, програмне забезпечення, текст, дисплеї, зображення, відео та аудіо, а також дизайн, вибір та розташування, візуальний інтерфейс, цифрове завантаження, текстові матеріали, графіка, логотипи та всі інші елементи Сайту є і залишаться нашою виключною інтелектуальною власністю.

Матеріали сайту, а також будь-який контент, розміщений на Сайті, не можуть бути використані без попереднього дозволу правовласника.

Політика користування дозволяє використовувати цей Сайт виключно для особистого користування.

5. Обмеження

Адміністрація сайту Marriage in Ukraine вправі заборонити (або обмежити) дії користувача, що суперечать Правилам користування. 

Ви повинні використовувати Сайт в повній відповідності з умовами Політики користування. Однією з умов використання Сайту, є заборона використовувати його в будь-яких цілях, які є незаконними або забороненими Політикою користування та чинним законодавством. Ви не можете використовувати Сайт будь-яким способом, який може пошкодити, вимкнути, або перенавантажити його. 

Крім того, ви погоджуєтесь не використовувати Сайт “Marriage in Ukraine” для:

(а) завантаження чи розповсюдження будь -яких комп’ютерних вірусів, шкідливого коду чи будь-якого програмного забезпечення, призначеного для пошкодження чи зміни комп’ютерної системи чи мобільного пристрою чи даних; 

(b) збирання інформації або даних щодо інших користувачів, включаючи адреси електронної пошти, без їх згоди (наприклад, за допомогою ботів для збирання персональних даних);

(c) вимкнення, перевантаження, пошкодження або іншим чином перешкоджання роботі серверів або мереж, підключених до Сайту; 

(d) спроб отримання несанкціонованого доступу до Сайту або серверів або мереж, підключених до нього (наприклад, шляхом видобутку паролів); 

(e) перешкоджання використанню та користуванню Сайтом іншим користувачам.

6. Обмеження гарантій і відповідальності

Ні в якому разі Marriage in Ukraine не несе відповідальності за все, що випливає або будь-яким чином пов’язане з Вашим використанням цього Сайту. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за дії користувача, які було вчинено ним внаслідок нерозуміння або помилкового розуміння Правил користування.

Наскільки це дозволено законом, ви несете повну відповідальність за будь-які втрати внаслідок вашого користування сайтом, зокрема, будь-які завантаження. Ми не надаємо жодних гарантій, прямих чи непрямих, включаючи, але не обмежуючись, гарантій комерційних якостей і придатності сервісу для конкретних цілей.