Шлюб з іноземцем Львів

шлюб з іноземцем львів

Перша думка, яка виникає у молодят під час підготовки до одруження це складна, довга та затратна процедура. У більшості держав саме так воно і є. Величезна кількість документів, на отримання яких можуть проходити місяці, необґрунтовані вимоги для реєстрації шлюбу з іноземцем та відповідно значна грошова сума для їх оформлення. Це те, з чим зустрічались наші клієнти до того як звернулись до наших спеціалістів, оскільки мало хто знає, що у місті Львів такий шлюб можна укласти всього лише за одну добу.

Шлюб з іноземцем у місті Львів це чудова можливість не тільки легко укласти шлюб, а й відвідати культурну столицю України та насолодитись атмосферою гарного міста з давньою історією, яка просочується крізь стіни середньовічної архітектури.

Основні переваги одруження в Україні

  1. Порядок реєстрації шлюбу з іноземцем у Львові є максимально швидким, а процедура дешевою. Це стало можливим завдяки плідній співпраці наших спеціалістів з усіма державними органами. Тому Ви можете бути впевненими у якості послуг, які ми надаємо. 
  2. COVID-19 та шлюб за добу у Львові. Надзвичайно актуальним питанням є можливість перетину кордону в умовах пандемії. Єдиними змінами, що з’явились після пандемії  є необхідність придбання страхового полісу, який може з’явитись у випадку захворювання і покриє витрати на лікування (оскільки для реєстрації шлюбу з іноземцем у Львові Вам треба буде перебувати лише декілька днів, його ціна складатиме приблизно 10€) та надати актуальні дані щодо вашого стану здоров’я (документ, що підтверджує проходження курсу вакцинації або негативні результати тесту на COVID-19).
  3. Свідоцтво про шлюб є дійсним у будь-якій країні, що забезпечується його перекладом (на мову, яку Ви обираєте) та легалізацією відповідно до встановлених вимог.
  4. Реєстрація шлюбу з іноземцем у Львові передбачає можливість одруження осіб, що є громадянами двох різних країн. Наприклад, громадянка Польщі та громадянин Німеччини. Навіть за таких обставин  процедура не змінюється і залишається максимально комфортною для наречених.
  5. Безвізовий режим з більш ніж 80 країнами світу, що першочергово створює сприятливі умови для укладення шлюбу за добу з іноземцем у місті Львів. 

Отже, що таке “Шлюб за добу з іноземцем у місті Львів”?

Така послуга в Україні з’явилась відносно нещодавно і надається державними підприємствами. Одне з основних її завдань – це прискорена процедура одруження, оскільки за загальною процедурою збір документів та безпосередньо одруження займає близько одного місяця.

Порядок реєстрації шлюбу з іноземцем у Львові

Враховуючи багаторічний досвід наших спеціалістів у сфері надання послуг з одруження іноземців в Україні, а також загальний порядок реєстрації шлюбу з іноземцем відповідно до законодавства, ми створили найсприятливішу послідовність дій, що дозволяє витратити мінімум часу та коштів.

Розпочинається реєстрація шлюбу з іноземцем з того, що наречені:

  • знайомляться з одним з наших спеціалістів;
  • отримують консультацію щодо всіх додаткових питань;
  • обирають дату для весілля;
  • надсилають фото документів для їх попередньої перевірки та опрацювання.

Коли наречені безпосередньо приїжджають для проведення процедури, ми закінчуємо усю підготовчу роботу, ще раз консультуємо щодо порядку проведення всіх урочистостей та супроводжуємо їх до РАЦСУ.

Після отримання свідоцтва про шлюб воно направляється на переклад та легалізацію і повертається новоствореній сім’ї. 

Переклад свідоцтва про шлюб з іноземцем здійснюється на мову, яку обирає подружжя. За загальним правилом, обирається мова країни, в якій пара планує жити та будувати спільне життя. Легалізація документа також відбувається різними способами і полягає в нотаріальному посвідченні або апостилюванні свідоцтва. Підхід, знову ж таки, залежатиме від майбутньої країни проживання. 

Підбиваючи підсумки, доходимо до висновку, що реєстрація шлюбу з іноземцем у Львові є однією з найбільш оптимальних, порівнюючи з іншими країнами світу. Вам не доведеться отримувати спеціальні візи, проходити перевірки на підтвердження щирості намірів щодо одруження, отримувати довідки про сімейний стан та збирати величезну купу інших непотрібних документів.

Шлюб за добу з іноземцем у місті Львів це цілком законна процедура, що існує для швидкої реєстрації шлюбу. Від пари потрібні лише їхні паспорти та, у випадку наявності попереднього шлюбу, документ, що підтверджуватиме відсутність діючого шлюбу на момент укладення цього (судове рішення про розлучення, свідоцтво про смерть попереднього з подружжя тощо).

Найбільш поширені питання

Які гарантії для пари може надати компанія, що пропонує послугу “Шлюб за добу” з іноземцем у місті Львів?

Одним з першочергових кроків,  що роблять наречені відвідавши офіс компанії, це підписує договір, в якому передбачені усі права та обов’язки як пари, так і компанії, що надає послуги. Підписавши його спеціалісти беруть  на себе зобов’язання щодо виконання усіх, передбачених у договорі дій належним чином.

Скільки коштуватиме процедура реєстрації  шлюбу з іноземцем у Львові?

Наша компанія пропонує до вибору два пакети послуг: стандартний та VIP. Пакет “Стандартний” (400€) включає в себе правову консультацію, перевезення, юридичний супровід у державних органах, послуги перекладу та легалізації документа та інших послуг, що необхідно надати для того, щоб виконати всі умови,  що встановлює  порядок реєстрації шлюбу з іноземцем у Львові.
Пакет “VIP” (договірна ціна) складається з пакету “стандарт” та додаткових послуг, а саме: координація свята, урочиста церемонія, послуги фотографа, весільна атрибутика та інше. 

Author: Olena Kozak

Юрист в сфері сімейного та міграційного права з багаторічним досвідом, який спеціалізується на укладення шлюбів між іноземцями та шлюбів де один з подружжя є громадянином України.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*