Легалізація документа, отриманого в результаті одруження в Україні

Легалізація свідоцтва про шлюб з іноземцем в Україні

Сім’я та укладення шлюбу, що передує її створенню є невід’ємними частинами життя кожного з нас. Закохані наречені бажають спланувати свій особливий день так, щоб він був незабутнім для всіх.

Проте бюрократична тяганина та особливості укладення шлюбу в різних країнах можуть зіпсувати весь святковий настрій. Агенція “Marriage in Ukraine” пропонує молодятам скористатись процедурою укладення шлюбу з іноземцем в Україні. Легко, швидко і легально – це те, чим приваблює послуга одруження саме в Україні.

Наша команда допомагає нареченим зареєструвати шлюб у відповідних державних органах з дотриманням всіх вимог законодавства, після чого подружжя отримує документ, що підтверджує законне оформлення їхніх стосунків – свідоцтво про шлюб.

Послуга одруження в Україні є популярною серед іноземців, саме тому професіонали нашої команди потурбувалися про процедуру легалізації документа про шлюб для його подальшого використання в інших країнах. 

Зокрема, така процедура може здійснюватись у три різні способи:

  1. Переклад свідоцтва про шлюб з його нотаріальним завіренням – найпростіший спосіб легалізації документа. Він використовується, коли між країнами є підписаний двосторонній договір про визнання іноземних документів. Як приклад, така процедура використовується між Україною та країнами-сусідами, зокрема Польщею, Чехію, Угорщиною, Румунією, Молдовою, Росією та іншими країнами СНД тощо.
  2. Проставлення апостиля – печатка Міністерства юстиції, яка підтверджує легальність документа за кордоном. Такий спосіб застосовується у разі, якщо документ буде використовуватись в державах, які підписали Гаазьку конвенцію 1961 року, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, серед яких усі країни Європи, Сполучені Штати Америки, країни Латинської Америки тощо. 
  3. Консульська легалізація – найскладніша та найдовша процедура визнання. Вона полягає у направленні документів до Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ для проставлення своїх відміток, після чого вони передаються у консульство країни, для якої здійснюється процедура, щоб відбулось завірення ще одним штампом. Така процедура використовується для небагатьох країн, в числі яких Канада, Єгипет, Об’єднані Арабські Емірати, Китай тощо.

Як виглядає процедура

Варто лише відповідати умовам одруження в Україні та подати невеликий пакет документів, й з допомогою нашої компанії, ви зможете узаконити свої стосунки без зайвих турбот.

Про терміни легалізації свідоцтва про одруження, ви зможете дізнатись у спеціалістів нашої компанії, беручи до уваги COVID-19. Спеціалісти нашої компанії здійснюють всю процедуру максимально швидко та якісно, адже ми починаємо процес легалізації документа одразу після його отримання. Індивідуальний підхід до кожної пари забезпечує правильний вибір способу легалізації свідоцтва про шлюб, який може стати основою для отримання документів для проживання в Україні або інших країнах.

Спеціалісти нашої компанії здійснюють усю процедуру максимально швидко та якісно, адже ми починаємо процес легалізації документа одразу після його отримання. Індивідуальний підхід до кожної пари забезпечує правильний вибір способу легалізації свідоцтва про шлюб. 

В результаті співпраці з агенцією “Marriage in Ukraine” Ви отримуєте повністю легалізований документ, який є законним підтвердженням укладення Вашого шлюбу.

Author: Olena Kozak

Юрист в сфері сімейного та міграційного права з багаторічним досвідом, який спеціалізується на укладення шлюбів між іноземцями та шлюбів де один з подружжя є громадянином України.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*